м. Одеса, вул.Маразліївська, 34а (палац піонерів), каб.27,28.

м. Одеса, вул. Буніна, 19 (готель "Айвазовський")

+38 (094) 995 47 42, +38 (048) 770 07 42

Численні дослідження проблеми алкоголізму у всьому світі тривають уже не один десяток років, але, на жаль, ліки досі не знайдено. Це здається дивним, адже якщо максимально спростити проблему, можна сказати, що головне лікування алкоголізму – це припинення вживання спиртного. При цьому абсолютна більшість людей, що сильно п'ють, знають про шкоду алкоголю, і чудово його усвідомлюють. То що заважає їм кинути пити раз і назавжди?

Справа в тому, що алкоголізм – це складне психофізіологічне захворювання. Причому фізична частина цього захворювання виражена набагато слабше, адже навіть за регулярного зловживання організм людини повністю очищається від продуктів розпаду алкоголю протягом кількох діб. Що ж лишається? Звідки береться ця непереборна потяг знову і знову повторити негативний досвід вживання?

1980 року Олександр Романович Довженко – знаменитий лікар, психотерапевт, психіатр, нарколог розробив та впровадив власний унікальний метод лікування алкогольної залежності – кодування від алкоголізму, який одразу привернув до себе увагу своєю надзвичайною ефективністю та дивовижною простотою.

В основі методу лежить багаторазове посилення волі пацієнта до тверезого життя, що призводить до відмови від вживання алкоголю, та вироблення байдужості до будь-яких спиртних напоїв.

Цей спосіб лікування відразу набув широкої популярності, і не втрачає її до цього дня.

Згідно зі статистикою, 85% пацієнтів, які пройшли лікування, залишаються тверезими назавжди. З 15%, що залишилися, половина повністю припиняє вживання після повторного кодування. 7%, що залишилися, досягають позитивного результату з третьої спроби, і лише незначна частина з них вимагає більш радикальних заходів лікування.

Слід пам'ятати, що ідеального методу лікування зі 100% результатом просто не існує. При цьому відсоток одужання методом кодування за Довженком настільки високий, що можна сміливо говорити про його високу універсальність та ефективність.